Letni obóz taneczny Any Dance Camp

Any Dance Camp to nauka tańca dla dzieci i młodzieży w wyjątkowej formie. Na obozy zapraszani są najlepsi tancerze z Polski i zagranicy. To jedyna okazja, aby szlifować swój warsztat i doskonalić technikę pod okiem doświadczonych zawodowców.

Z każdym rokiem w naszym obozie uczestniczy coraz więcej osób. Dowodzi to nie tylko tego, jak wielkie jest zamiłowanie dzieci i młodzieży do tańca, lecz również tego, że jego program i atmosfera gwarantują niezapomniane wspomnienia. Nowi instruktorzy, nowe style, nowe kombinacje ruchów pozwalają uczestnikom na osiągnięcie coraz wyższego poziomu w tańcu. Tak właśnie inspiruje nasza szkoła tańca. Targówek, Tarchomin, Praga, Białołęka… nieważne skąd jesteś – na obozie ważne jest to, że kochasz taniec.

Sama atmosfera na Any Dance Camp to klimat niezwykłej więzi pomiędzy tancerzami i trenerami, skupienie na pracy i rozwoju ale także świetna zabawa, gdzie sztuka jednoczy i daje powód ogromnej radości. Zobacz relację z ostatniego obozu i nie zwlekaj: już dziś zarezerwuj miejsce na kolejną edycję!

 

Image background
Loading...

ul. Wincentego Witosa 180 Słopsk