24 marca nasze Jazzowki brały udział w Mistrzostwach Polski które odbyły się w Białych Błotach! Dziewczyny za sprawa swojej trenerki Ady Chodkowskiej podbiły parkiet ! Już niedługo kolejne zmagania przed nimi!!! Trzymamy kciuki! Wyniki: Wiktoria Majewska – 1 miejsce w kat. Solo 12-15 lat Oliwia Nasiadka- 6 miejsce w kat: solo 12-15 lat Wiktoria Majewska i Oliwia Nasiadka – 3 miejsce w kat: duet 12-15 lat Miniformacja Juniors – 5 miejsce Miniformacja Senior – 6 Miejsce

Hot news !!! Nasze zespoły ESC i ESC Juniors zostały zakwalifikowane do rozgrywek WOD Warsaw!!! Będziemy walczyć o finały w Los Angeles!!! To uczucie jest niesamowite. 28 kwietnia będziemy częścią historii- pierwszych rozgrywek WOD w Polsce !!!!! Duma nas rozpiera ! Trzymajcie za nas kciuki!

 Nikola Lewenda która miała już okazje być częścią niesamowitego show w trakcie programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo, ponownie zawładnęła tamtejszą sceną ! Młoda tancerka u boku artysty o imieniu Filip Lato ponownie wcieliła się w postać z teledysków SIA! To dla Nikoli jak i dla naszej szkoły ogromne wyróżnieni ze mogliśmy zmierzyć się ponownie z tak odpowiedzialnym wyzwaniem ! Dziękujemy za możliwość i do następnego!

Tegoroczne Mistrzostwa Polski były dla naszego studia jednym wielkim triumfem! Nasze zespoły podbiły parkiety! Gratulujemy wszystkim tancerzom i już nie możemy się doczekać Mistrzostw Europy i Świata! Wyniki w pigułce :

ESC – formacje 2 miejsce

ESC Juniors – formacje 2 miejsce

ESC – mini 1 miejsce

ESC Juniors– mini 5 miejsce

ESC Kids – mini 4 miejsce

Solo Adults chłopcy:

Artur Stanczuk 1 miejsce

Jan Czajkowski 3 miejsce

Oskar Dąbrowski 5 miejsce

Solo Adults dziewczyny:

Ola Sochacka 2 miejsce

Dominika Klimek 6 miejsce

Electric Boogie solo Adults:

Staniaław Szkoda 2 miejsce

ESC Juniors chłopcy:

Jan Lewandowski 5 miejsce

ESC Juniors dziewczyny:

Laura Kowalska 2 miejsce

Nikola Lewenda 6 miejsce

ESC Kids chłopcy:

Wiktor Motyczynski 2 miejsce

Jan Weiss 4 miejsce

ESC Kids dziewczyny:

Nicole Turczyn 3 miejsce

ESC Adults Duety :

Artur Stanczuk & Amelia Oleksak 5 miejsce

ESC Juniors Duety:

Marysia Malepszy & Paris Baranowski 2 miejsce

Gabrysia Dlugokecka & Wiktoria Gawronska 5 miejsce

ESC Kids Duety:

Nicole Turczyn & Wiktor Motyczynski 2 miejsce

Solo Maluszki:

Filip Kostrowski 1 miejsce

Dawid Bochenek 2 miejsce

Duety maluszki :

Filip Kostrowski & Dawid Bochenek 3 miejsc

Nasi tancerze mieli okazje zająć się oprawą taneczno-artystyczną podczas niecodziennego show wystawianego w telewizji TVN! Kontrowersyjny projekt: ”FABRYKA PATRIOTÓW”-Pożar w Burdelu – ściągnął przed telewizory setki tysięcy widzów a nasi tancerze byli częścią tego projektu. Nowe doświadczenie, występ na jednej scenie z największymi nazwiskami polskiego kina- to coś co ciężko sobie wymarzyć. Dziękujemy za możliwość takiego występy i z niecierpliwością oczekujemy na kolejne wyzwania!

Apetyt rośnie w miarę jedzenia. Tak było z nami po projekcie ESC Adults. Nie mogło zabraknąć nowego konceptu na naszych młodszych tancerzy. I właśnie w ten sposób przy współpracy Magdy Zwierzyńskiej i Patryka Brdeya powstał projekt LEMON. Kochamy tą energię i to jak widzimy jak rozwijają się te ogromne talenty! Zachęcamy do oglądania !

Czas ferii to dla wielu osób czas resetu i odpoczynku Ale nie dla nas! Nasi tancerze – zarówno Ci młodsi jak i starsi – spędzili swój czas wolny na naszym ulubionym obozie Any Dance Camp! Po 12 godz dziennie na sali rozwijając swoje umiejętności ale również tworząc formacje które już w marcu ruszają na Mistrzostwa Polski!

Zapisy na ANY DANCE CAMP SUMMER już ruszyły !!! Wszelkie informacje znajdziecie Państwo w zakładce ANY DANCE CAMP.

Tegoroczna edycja warsztatów już za nami! Zgromadziliśmy na sali ponad 120 Osób które przybyły aby potańczyć z takimi instruktorami jak: Simba, Mj, Marcin Rębilas, Łukasz Ludwiczak, Sandy i Maniek oraz Kerrie Milne i po raz pierwszy w Polsce z KENDRICKIEM MARTEM! Nasza zakończenie roku w ESDA w trakcie Winter Dance Break to coś co kochamy najbardziej! Te emocje, te zajęcia pełne magii… już nie możemy doczekac się kolejnej wiosennej edycji!

Miniony weekend był dla naszych tancerzy bardzo emocjonujący. Spędziliśmy dwa dni na turniejowej sali, na której spotkali się tancerze z całego świata. Z wielką radością możemy się pochwalić iż nasi tancerze podbili praktycznie wszystkie kategorie w których startowali: solo mini Kids, solo Juniors, duos Juniors, solo battles! Działo się!

3 grudnia nasi tancerze po raz pierwszy brali udział w freestylowym turnieju: WIRUJĄCA STREFA. Meeting ten jest bardzo szanującą się imprezą w świecie tańca i freestylu. Pojechaliśmy wraz z tancerzami aby poczuć panującą tam atmosferę, zobaczyć jak to wszystko wygląda i nie nadstawialiśmy się wielce na jakiekolwiek wyniki. Tymczasem nasza tancerka Nikola Lewenda wygrała kategorie dziecięcą pokonując ponad 100 zawodników. Emocje sięgały zenitu. Kochamy zdobywać doświadczenie i dzielić się nasza pasją z innymi !