Zapraszamy na lipcowy Open Week! Wybieraj spośród wielu styli tańca: hip-hop, jazz, heels, a także joga i zajęcia z techniki jazzu. Zapisz się już dziś pod adresem recepcja@esda.pl, numerem 735 005 936 lub przez fanpage na Facebooku. Do zobaczenia!

Zapraszamy Was na uroczyste Zakończenie Roku w East Side Dance Academy, czyli ESDA FINAL SHOW!!!

Wydarzenie stworzone specjalnie dla naszych tancerzy, ale i każdego przyjaciela naszego studia. Podczas tego uroczystego zakończenia kolejnego sezonu tanecznego będziemy mogli podziwiać wszystkie grupy na co dzień trenujące w naszej szkole – zarówno te najmłodsze, jak i starsze, od początkujących do medalistów. Nie zabraknie występów specjalnych, pokazów naszych sztandarowych zespołów, ale i wielu niespodzianek. Zgromadźmy się licznie i wesprzyjmy całe grono ESDA, dla którego FINAL SHOW, to coś naprawdę wyjątkowego!

Czas: 18 czerwca 2018r. 18.00-20.00
Miejsce: Teatr Imka, ul. Marii Konopnickiej 6 (niedaleko pl. Trzech Krzyży)
Bilety: 15 PLN / do kupienia na recepcji East Side Dance Academy oraz bezpośrednio przed wydarzeniem

Tuż po zakończeniu całego wydarzenia zapraszamy na ciąg dalszy wieczoru, w którym to będziemy mogli podziwiać długo oczekiwany spektakl SECRET PROJECT – naszego instruktora – STEFANO SILVINO! Więcej informacji znajdziesz tu: Miłość na piasku / spektakl Secret Project by Stefano Silvino

Jest możliwość zakupu biletu na oba wydarzenia ze zniżką 🙂
40 PLN do 3.06
45 PLN od 4.06

Jeśli chcesz zarezerwować bilet i zapłacić przelewem, napisz maila pod adres recepcja@esda.pl i dostaniesz wszystkie szczegóły 🙂

Do zobaczenia!

Zapraszamy na długo oczekiwany spektakl SECRET PROJECT – naszego instruktora – STEFANO SILVINO! Wraz ze specjalnie dobranymi tancerzami z naszego studia, Stefano zaprezentuje niezwykle poruszający, dojrzały i wyjątkowo spektakl taneczny: MIŁOŚĆ NA PIASKU.

1.
Na piasku ktoś ruszył patykiem, tworząc w nim coś nie w takt.
Porzucił dzieło i znikł, a potem deszcz rozmył akt.

2.
Efekty byłyby nie jasne, lecz woda nadała kształt
Nad cała powierzchnią dzieła deszcz dokonał swoj gwałt

3.
Stała jest forma stworzona, poniewaz sztorm przetrwała
Wiatr jej juz nie zmieni, bo ostateczną figurę przybrała.

4
Gdy tę się zaniedba podlaniem, uleci z niej cała woda
I w samotnosci odleci ziarnko… nikt juz mu ręki nie poda.

5.
Suche drobiny sa lekkie, a mały podmuch od morza
Odywa ziarnko od reszty, kierując nim gdzieś w przestworza.

6.
A miłość to kilka kawałków, ktore połączył trwale los
Znajdują się łącznie, nierozerwalnie, przemawia przez nie głos.

7.
Niewyrażony, ukryty w cieniu, pragnący troski o gest
Takie uczucie przyziemne, odmienne i wystawione na test.

8.
Nie jedno bywa ziarenko, które ruszone wiatrem
Odpowie bardzo otwarcie na taką miłość teatrem.

/ autor wiersza: Mikołaj Zakrzewski

Będzie to prawdziwa uczta dla dusz! Nie może Was tam zabraknąć!

Czas: 18 czerwca 2018r. 21.00-22.00
Miejsce: Teatr Imka, ul. Marii Konopnickiej 6 (niedaleko pl. Trzech Krzyży)
Bilety:
Do kupienia na recepcji East Side Dance Academy oraz bezpośrednio przed spektaklem:
30 PLN do 2.06
35 PLN od 4.06

Jeśli chcesz kupić bilet płacąc przelewem, napisz pod recepcja@esda.pl i dostaniesz wszystkie szczegóły 🙂

Zapraszamy Was również na uroczyste Zakończenie Roku East Side Dance Academy, które odbędzie się przed spektaklem, czyli ESDA FINAL SHOW!!!

Jest możliwość zakupu biletu na oba wydarzenia ze zniżką 🙂
40 PLN do 2.06
45 PLN od 4.06

Do zobaczenia!

W naszym studiu po raz kolejny odbyły się nasze autorskie warsztaty Spring Dance Break. Podczas tegorocznej edycji ponownie mogliśmy zobaczyć naszych najlepszych instruktorów z Polski : Joanna Mj Ostrowska, Anita Sawicka, Darek Bujnowski, Marcin Rębilas, Patryk Brdey, Piotr Simba Abramowicz, Stefano Silvino oraz gości specjalnych : Kendrick Mart (Los Angeles) oraz Kenzo Alvares (Amsterdam). Atmosfera i poziom na zajęciach przeszły nasze najszczersze oczekiwania ! Za każdym razem gdy nasze warsztaty dobiegają końca czujemy smutek ze do kolejnych edycji Winter Dance Break jeszcze kilka miesięcy !

W kwietniu nasze ekipy miały okazje być częścią ogromnego tanecznego wydarzenia. Po raz pierwszy w Polsce odbyły się, znane na całym świecie, taneczne zawody WOD. Kilkadziesiąt ekip zarówno w kategorii juniorskiej jak i dorosłej. Nie oczekiwaliśmy za wiele jednak zaskoczenie wynikami było ogromne. Nasza ekipa ESC Juniors zajęła 2. Miejsce w swojej kategorii- jednocześnie zdobywając kwalifikacje na finały w Los Angeles! Nasza ekipa dorosłych uplasowała się na rewelacyjnym 5. Miejscu jako druga ekipa z Polski. Duma nas rozpiera !

24 marca nasze Jazzowki brały udział w Mistrzostwach Polski które odbyły się w Białych Błotach! Dziewczyny za sprawa swojej trenerki Ady Chodkowskiej podbiły parkiet ! Już niedługo kolejne zmagania przed nimi!!! Trzymamy kciuki! Wyniki: Wiktoria Majewska – 1 miejsce w kat. Solo 12-15 lat Oliwia Nasiadka- 6 miejsce w kat: solo 12-15 lat Wiktoria Majewska i Oliwia Nasiadka – 3 miejsce w kat: duet 12-15 lat Miniformacja Juniors – 5 miejsce Miniformacja Senior – 6 Miejsce

Hot news !!! Nasze zespoły ESC i ESC Juniors zostały zakwalifikowane do rozgrywek WOD Warsaw!!! Będziemy walczyć o finały w Los Angeles!!! To uczucie jest niesamowite. 28 kwietnia będziemy częścią historii- pierwszych rozgrywek WOD w Polsce !!!!! Duma nas rozpiera ! Trzymajcie za nas kciuki!

 Nikola Lewenda która miała już okazje być częścią niesamowitego show w trakcie programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo, ponownie zawładnęła tamtejszą sceną ! Młoda tancerka u boku artysty o imieniu Filip Lato ponownie wcieliła się w postać z teledysków SIA! To dla Nikoli jak i dla naszej szkoły ogromne wyróżnieni ze mogliśmy zmierzyć się ponownie z tak odpowiedzialnym wyzwaniem ! Dziękujemy za możliwość i do następnego!