Title Image

GRAFIK

WiekStylPoziomInstruktorDzień i godzinaZapisz się
4-5nowoczesnypocz/śr-zaawKamila Kocwtorek, piątek
17.00 - 18.00
Zapisz się
4-5nowoczesnypocz/śr-zaawKamila Kocsobota
10.00 - 11.00
Zapisz się
6-7hip-hoppocz/śr-zaawMagda Zwierzyńskawtorek, czwartek
17.00 - 18.00
Zapisz się
7-11hip-hoppoczątkującyMarianna Rogowska /
Patryk Brdey
wtorek, czwartek
17.00 - 18.00
Zapisz się
7-11hip-hoppocz/śr-zaawArtur Stańczukśroda 17.00 - 18.15,
sobota 11.30 - 12.45
Zapisz się
7-11hip-hopzaawansowanyArtur Stańczuk /
Patryk Brdey
wtorek, czwartek
18.00 - 19.15
Zapisy zamknięte
6-10jazzpoczątkującyKatarzyna Zakrzewskaponiedziałek 17.45 - 18.45,
czwartek 17.00 - 18.00
Zapisz się
12-15hip-hoppoczątkującyArtur Stańczuksobota
10.15 - 11.30
Zapisz się
12-15hip-hopśr-zaawPiotr 'Simba' Abramowiczponiedziałek 17:30 - 18:45
środa 18:00 - 19:15
Zapisz się
12-15hip-hopśr-zaawJoanna 'MJ' Ostrowskawtorek, czwartek
18.15 - 19.30
Zapisz się
12-15hip-hoppoczątkującyMichal Kalcowski /
Klaudia Antos
piątek
17.30 - 18.45
Zapisz się
12-15jazzpocz/śr-zaawStefano Silvinoponiedziałek 18.45 - 20.00
środa 19.45 - 21.00
Zapisz się
12-15jazzśr-zaawAda Michnośroda 18.15 - 19.30,
sobota 11.15 - 12.30
Zapisz się
16+hip-hoppocz/śr-zaawMarianna Rogowskawtorek
19:30 - 20:45
Zapisz się
16+hip-hopśr-zaawJoanna 'MJ' Ostrowska /
Michał Hendzel
środa, piątek
18.00 - 19.15
Zapisz się
16+hip-hopśr-zaawMichal Kalcowski /
Klaudia Antos
poniedziałek, piątek
18.45 - 20.00
Zapisz się
16+hip-hopzaawansowanyMarcin Rębilas /
Piotr "Simba" Abramowicz
środa, piątek
17:00 - 18:30
Zapisy zamknięte
16+jazzopenAda Michnoponiedziałek
18.45 - 20.00
Zapisz się
16+contemporary,
teatr tańca
openStefano Silvinosobota
10:00 - 11:15
Zapisz się
21+hip-hopśr-zaawPatryk Brdeyponiedziałek 20.30 - 21.45,
środa 20.45 - 22.00
Zapisz się
21+hip-hoppoczątkującyPatryk Brdeyponiedziałek 18.45 - 20.00,
środa 19.30 - 20.45
Zapisz się
21+heelsopenIlona Bekierwtorek, czwartek
19.30 - 20.45
Zapisz się
openjogaopenIlona Bekierwtorek
21:00 - 22:00
Zapisz się

Oprócz regularnych zajęć zapraszamy Was również na OPEN CLASS!

Grafik openów publikujemy co tydzień w tym miejscu oraz w naszych mediach społecznościowych.

W tym sezonie open class prowadzić będą m.in:

Piotr “Simba” Abramowicz, Klaudia Antos, Ilona Bekier-Ekwa, Patryk Brdey, Darek Bujnowski, Michał Hendzel, Magda Kawalec, Ada Michno, Joanna “MJ” Ostrowska, Marcin Rębilas, Patryk Rożniecki, Anita Sawicka, Stefano Silvino, Anna “Ryfa” Wilczkowska, Magda Zwierzyńska

AKTUALNY GRAFIK

Uwaga! Na zajęcia z KLASYKI obowiązują zapisy pod tym linkiem