Title Image

GRAFIK

WiekStylPoziomInstruktorDzień i godzinaStart zajęćZapisz się
4-5nowoczesnypocz/śr-zaawKamila Kocwtorek, piątek
17.00 - 18.00
4.09Zapisz się
4-5nowoczesnypocz/śr-zaawKamila Kocsobota
10.00 - 11.00
8.09Zapisz się
6-7hip-hoppocz/śr-zaawMagda Zwierzyńskawtorek, czwartek
17.00 - 18.00
4.09Zapisz się
7-11hip-hoppoczątkującyMarianna Rogowska /
Patryk Brdey
wtorek, czwartek
17.00 - 18.00
11.09Zapisz się
7-11hip-hoppocz/śr-zaawArtur Stańczukśroda 17.00 - 18.15,
sobota 11.30 - 12.45
12.09Zapisz się
6-10jazzpoczątkującyKatarzyna Zakrzewskaponiedziałek 17.45 - 18.45,
czwartek 17.00 - 18.00
10.09Zapisz się
12-15hip-hoppoczątkującyArtur Stańczuksobota
10.15 - 11.30
15.09Zapisz się
12-15hip-hopśr-zaawPiotr 'Simba' Abramowiczponiedziałek 17:30 - 18:45
środa 18:00 - 19:15
3.09Zapisz się
12-15hip-hopśr-zaawJoanna 'MJ' Ostrowskawtorek, czwartek
18.15 - 19.30
4.09Zapisz się
12-15hip-hoppoczątkującyMichal Kalcowski /
Klaudia Antos
piątek
17.30 - 18.45
5.10Zapisz się
12-15jazzpocz/śr-zaawStefano Silvinoponiedziałek 18.45 - 20.00
środa 19.45 - 21.00
3.09Zapisz się
12-15jazzśr-zaawAda Michnośroda 18.15 - 19.30,
sobota 11.15 - 12.30
5.09Zapisz się
16+hip-hoppocz/śr-zaawMarianna Rogowska /
Michał Hendzel
wtorek 19:30 - 20:45
piątek 19.15 - 20:30
14.09Zapisz się
16+jazzopenAda Michnoponiedziałek
18.45 - 20.00
3.09Zapisz się
16+hip-hopśr-zaawJoanna 'MJ' Ostrowska /
Michał Hendzel
środa, piątek
18.00 - 19.15
12.09Zapisz się
16+hip-hopśr-zaawMichal Kalcowski /
Klaudia Antos
poniedziałek, piątek
18.45 - 20.00
1.10Zapisz się
21+hip-hopśr-zaawPatryk Brdeyponiedziałek, środa
20.30 - 21.45
3.09Zapisz się
21+hip-hoppoczątkującyPatryk Brdeyponiedziałek
18.45 - 20.00
3.09Zapisz się
21+heelsopenIlona Bekierwtorek, czwartek
19.30 - 20.45
4.10Zapisz się
openjogaopenIlona Bekierwtorek
21:00 - 22:00
9.10Zapisz się

Oprócz regularnych zajęć zapraszamy Was również na OPEN CLASS!

Grafik openów publikujemy co tydzień w tym miejscu oraz w naszych mediach społecznościowych.

W tym sezonie open class prowadzić będą m.in:

Piotr “Simba” Abramowicz, Klaudia Antos, Ilona Bekier-Ekwa, Patryk Brdey, Darek Bujnowski, Michał Hendzel, Magda Kawalec, Ada Michno, Joanna “MJ” Ostrowska, Marcin Rębilas, Patryk Rożniecki, Anita Sawicka, Stefano Silvino, Anna “Ryfa” Wilczkowska, Magda Zwierzyńska

AKTUALNY GRAFIK

Uwaga! Na zajęcia z KLASYKI obowiązują zapisy pod tym linkiem