O NAS

O NAS

East Side Dance Academy to szkoła, która powstała z prawdziwej miłości i pasji do tańca. Tworzona przez jednych z najlepszych instruktorów w Polsce i zrzeszająca tancerzy z ogromnymi sukcesami zarówno na Mistrzostwach Polski jak i Europy i Świata.
ESDA to nie tylko miejsce nauki tańca. To głównie ludzie, tworzący wielką taneczną rodzinę, a rozwój i radość z osiąganych wyników są największą motywacją do wytrwałości i nieustającej pracy nad sobą.
Dołącz do Wielkiej Tanecznej Rodziny ESDA.
Zapraszam! Magdalena Zwierzyńska

Magdalena Zwierzyńska

East Side Dance Academy to szkoła założona w 2015 roku przez Magdalenę Zwierzyńską – trenerkę i choreografkę zespołu East Side Crew. Magda, jako tytan pracy wkłada serce w każdy projekt, w który się angażuje. Własna szkoła tańca to marzenie zrealizowane dzięki odwadze, którą dał jej udział w programie You Can Dance – Po Prostu Tańcz! Dzięki programowi uwierzyła w swój talent i pracowitość, a sukcesy jej tancerzy zmobilizowały ją do utworzenia miejsca, jakiego dotąd nie było na tanecznej mapie Polski.

ZESPOŁY

East Side Crew – hip hopowy zespół taneczny założony w 2013 roku przez Magdę Zwierzyńską. Pisząc o East Side Crew mamy na myśli coś znacznie większego niż tylko grupę tancerzy spotykających się na sali tanecznej. Na kanwie tego zespołu powstała cała szkoła, a idea ESC Family zrodziła się właśnie dzięki Nim. Pasjonaci, dla których taniec to sposób na życie, a ESDA to drugi dom.

East Side Crew Junior – juniorski zespół hip hopowy, którego tancerze posiadają niesamowity potencjał i talent. Mimo młodego wieku osiągają liczne sukcesy na największych tanecznych turniejach. Pełen indywidualności , a mimo to zgrany zespół dzieciaków, o których z pewnością nie raz usłyszy świat tańca.