O NAS

Najlepsza szkoła tańca w Warszawie – nasza historia

East Side Dance Academy to szkoła tańca istniejąca już kilka lat. Od pierwszych dni działalności pracujemy na zaufanie młodych ludzi. A to wszystko dzięki prawdziwej pasji i miłości do tańca. To właśnie one sprawiły, że powstało to miejsce.

East Side Dance Academy tworzą ludzie, których łączą zamiłowanie do muzyki i ruchu. Razem jesteśmy wielką rodziną, która wspólnie się rozwija, odnosi sukcesy, wspiera się nawzajem i motywuje do jeszcze cięższej pracy.

Najlepsza szkoła – najlepsi instruktorzy

Załoga East Side Dance Academy to wybitni tancerze, którzy odnoszą światowe sukcesy. Założycielką szkoły jest Magdalena Zwierzyńska, która do swojej pracy podchodzi z wielkim sercem i zaangażowaniem. Jest trenerką i choreografką zespołu East Side Crew, który działa od 2013 roku. Swoje szerokie umiejętności zademonstrowała w programie „You Can Dance – Po prostu tańcz!” Pewność siebie i odwaga zdobyte w programie pozwoliły jej na wykonanie kolejnego odważnego kroku – otworzenie własnej szkoły tańca.  Ale to nie wszystko. Sukcesy jej tancerzy sprawiły, że włożyła jeszcze więcej wysiłku w stworzenie tak wyjątkowego miejsca. Do współpracy zaprosiła najlepszych instruktorów, którzy chętnie szerzą zamiłowanie do tańca u najmłodszych oraz starszych kursantów i dzielą się swoim doświadczeniem.

Nauka tańca – Tarchomin, Praga, Białołęka i cała Warszawa.

W East Side Dance Academy prowadzimy zajęcia taneczne dla dzieci i młodzieży z Pragi,Tarchomina, Białołęki i innych dzielnic Warszawy, a także dla dorosłych. Stale się rozwijamy i podnosimy poprzeczkę coraz wyżej, dlatego dbamy o różnorodność stylów, których uczymy. Coraz częściej prowadzimy też warsztaty z zagranicznymi tancerzami.

Cieszymy się też, że nasze zespoły taneczne (East Side Crew,  East Side Crew Junior, East Side Crew Kids, East Side Crew Jazz) odnoszą coraz więcej sukcesów na zawodach tanecznych, turniejach, biorą udział w pokazach. Najbardziej dumni jesteśmy jednak z tego, że tworzą zgrany zespół. To dowodzi, że razem można osiągnąć więcej.

Jeśli i Ty tego pragniesz, dołącz do nas!